2008 Ford Focus XR5 Turbo


Önceki Resim Resmin Adı : 2008 Ford Focus XR5 Turbo
2008 Ford Focus XR5 Turbo

Paylaş

2008 Ford Focus XR5 Turbo
Açıklama: Orada, sözcük grubunun "Sıcak bölme", bir motorla göreli olarak çabuk sıkı bir vasıtaya bir ayakkabı kutusu ve üç konuşulan bir direksiyonun boyutunu başvurduğu zaman bir zaman olurdu — ve belki bir küçük koltuk veya iki. Bugün, yine de, çizgiler, gittikçe bulandırılan oluyor.
Sen, sıcak bir supermininin, Renault Clio sporunun veya 207 GTI'in olduğu gibi, veya muhtemelen daha uysal bir seçeneğin, Holden Astra'yı Bay Turbo'ya beğendiği gibi kırdığını beğenir miydin? Veya senin belki, işte bir terfin vardı, ve bakıyorsun, Audi S3 prestij performans bölme sahasında bir şey, BMW 130i veya bütün-pençeyi beğendiği için midir?
Bugün, otomobilin tarihinde herhangi bir zamanda olduğundan pazarda daha sıcak bölmeler vardır, ve ben, onun, bu canlı performans vasıtalarının, sürmesi için mutlak bir baykuş sesi olduğu gibi etrafta alkışlaması için bir şey olduğunu sayarım, park etmek için basit, ve, soruda vasıtaya bana getiren arka cepte kolay, ırmağın sığ yeri odağı, XR5 Turbo'dur. Bu vasıta, bir yerde güncel sıcak bölme oyun alanının ortasında oturur. En pahalı değildir, ve en küçük değildir, ama o, sıcak bütün modern bir gün isteklerinin, kırdığını yapar: Çabuktur, iyi bakar, elle yapılan bir vites kutusu, halli bir şasiye sahip ol, ve tabii bir arka arkası yukarı açılan otosu.
Anahtar Kelimeler: 2008, Ford, Focus, XR5, Turbo
Tarih: 17.08.2008 13:17
Bakılma Sayısı: 3973
İndirilme Sayısı: 0
Rating: 4.50 (12 Vote(s))
File size: 42.6 KB
Added by: Maverick


Yorumu Gönderen : Yorumu :
ugur
Ziyaretçi
harıka

dehset
bısey bu makına
11.08.2009 18:09  
Önceki resim:
Ford Focus ST Facelift

 
 


Diğer Kategoriler
bugatti dodge klasik arabalar mercedes opel


  Design by 7dana.com  

RSS Feed: 2008 Ford Focus XR5 Turbo (Yorumlar)

Modifiyeli Arabalar Araba Oyunları Spor Arabalar arabalar hakkında bilgiler içeren bir forum. Araba Resimleri Gizlilik