Dodge Nitro


Önceki Resim Resmin Adı : Dodge Nitro
Dodge Nitro

Paylaş
Sonraki Resim

Dodge Nitro
Açıklama: Çekilme, Nitro'nun, Chrysler LLC'in çekilme bölümünden sıkı bir SUV olduğudur. Başlatılan, Chicago araba gösterisinde 2007 örnek yıl olduğu için, Nitro, cip özgürlüğüyle onun kürsüsünü paylaşır. Toledo'da Toledo'da kuzey topluluk bitkisi toplanır, Ohio. Bu cip tesisi, bir kompleksin parçası güney topluluk bitkisinin olduğu Toledo dahildir, 1940lar'dan beri cip kavgacısına ev. Nitro, 2006 Ağustos'ta üretime gitti, ve Eylül'de satışa ilerledi. Nitro, baskıncının, 1990'da bitirildiğinden beri hem de çekilmenin ilk sıkı SUVi'dir.
Nitro, bizde $ 19,885 fiyatlandırılır. Erkenden 2007 onun tanışmasından beri Avrupa'da satışta ilk olarak modern çekilme-damgalanan arabaların biridir. Bütün Nitros, arka-tekerlek sürüşüyle müsaittir, yarım günlük bütün-tekerlek sürüşü, bir seçenek olarak müsaittir. Bütün-tekerlek sürüşüyle Nitro R T'in, $ 27,630 için sattığı [1] en üst-çizgi. 2009 örnek yıla kadar, SUV'in, Nitro'nun aşağısında fiyatlandırılmaya vardığı daha büyük, araba-temelli çekilme seyahat kesişmesinin olduğu zaman SUVi'nin olduğu çekilmenin giriş-düzeyiydi.
Çekilme, arabanın, "'N, "Büyük satan bir özellik olarak kargo zeminini kaymak. Bir sisteme benzer, Saab-9'da 5 steyşını teklif etti, zemin, 18'e kadar içeride arka bölmesi boyunca yüklemeyi (457 mm) rahatlatmak uzatılabilir. Arabanın başka bir ifade edilen niteliği, onun SUVidir, harmanı biçimlendiriyor olan hız canavar, açıkça bariz paravanalarla tamamlar. Nitro, 2008 için tüketici raporlarının on bir en kötü arabasının biri adlandırıldı, onun kız kardeşi de, öyleydi, cip özgürlüğü. gider yükle olduğunu müşteri arıyor
Anahtar Kelimeler: Dodge, nitro, araba, jeep, jip, 4x4, süper, otomobil
Tarih: 19.07.2008 18:14
Bakılma Sayısı: 8761
İndirilme Sayısı: 0
Rating: 4.20 (10 Vote(s))
File size: 30.8 KB
Added by: Maverick


Yorumu Gönderen : Yorumu :
ersin
Ziyaretçi
gelde kufretme

sen ne sacmaliyosun gerzek ne anlatiyosun
01.12.2009 23:15  
Önceki resim:
Dodge Viper

 
 Sonraki resim:
Dodge ZEO Concept 2008Diğer Kategoriler
bugatti dodge klasik arabalar mercedes opel


  Design by 7dana.com  

RSS Feed: Dodge Nitro (Yorumlar)

Modifiyeli Arabalar Araba Oyunları Spor Arabalar arabalar hakkında bilgiler içeren bir forum. Araba Resimleri Gizlilik